Zayıflama Kemeri Yayınlanma Tarihi : 22.09.2020 02:18:55 - 8 ay önce
109 izlenme109 okunma 0 yorum0 yorum

Zayıflama Kemeri


Zayıflama kemeri, belimize pantolon düşmesin diye takılan kemerlerden değildir. Bu kemer zayıflamaya yardım eden pratik ve kullanışlı bir alettir.


Zayıflama Kemeri Ne İşe Yarar?


Zayıflama kemeri insanların şikâyetçi olduğu yağlarından kurtulmayı sağlar. Kilo problemi yaşayan her insan kullanabilir. Hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur ancak kişiye bağlı alerjik durumlarda cildinde meydana gelen kızarıklıklar, morluklar durumunda en yakın sağlık kuruluşuna müracaat edilmelidir.


Zayıflama Kemeri Nasıl Kullanılır?


Fazla yağlardan şikâyetçi olunan göbek, basen, kalça bölgesine kemerin adaptörünü kumandasına bağlanılır ve ardından kumandası ile aktif edilir. Titreşim hareketleri sonucunda kasları harekete geçirir bu durumla kas kütlesini korumuş olursunuz ve yağlardan kaybedersiniz bu şekilde kilo vermiş olursunuz. Bu basit ve kullanışlı alet ile birlikte sıkı ve fit bir görünüm elde edilir. Zayıflama kemerini yatarken, otururken, çalışırken her türlü zamanda kulana bilirsiniz.


Başka Neler Yapmalıyız?


Bu kemerin yanı sıra spor ‘da yapılmalı çünkü bu kemerle hızlı bir kilo verimi olacak ve bununla birlikte ciltte sarkmalar olur bunu önlemek için spor şart metabolizmayı hızlandıran spor kilo verimine de yardımcı olur.


Nasıl Beslenilmelidir?


Daha çok protein ağırlıklı beslenilmelidir. Örnek olarak haşlanmış veya rafadan yumurta 1 veya 2 adet, taze ve doğal bir bardak süt, kırmızıet ,balık ,tavuk gibi yiyecekler bol bol tüketilmelidir bunun yanı sıra kuru bakliyatlar da bol bol tüketilmeli ve özelikle ‘de su, su hayatımızın en önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır su organlarımızı temizler, kilo verdirmeye yardım eder. Suyu günlük en az 2- 2.5 litre arası su tüketilmelidir.Zayıflama kemeri piyasada uygun fiyatlardadır, boşuna hap, ilaç, krem gibi zayıflatıcı adı altında satılan bu ürünleri almanıza gerek yoktur.


 Kategoriler :   DİYET Etiketler : karın egzerzizlerinde kullanılan ürünlerzayıflama Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!