YOUTUBE İÇİN EN YENİ UYGULAMALAR Yayınlanma Tarihi : 05.11.2019 11:13:30 - 1 yıl önce
1503 izlenme1503 okunma 1 yorum1 yorum

YOUTUBE İÇİN EN YENİ UYGULAMALAR


Youtube, sahibi Google olan bir video izleme sitesidir. İçerisinde A’ dan Z’ ye her videonun olduğu bu uygulama günde milyonlarca kez ziyaret edilmektedir. Böylesine büyük bir site ve uygulamasını daha da güzelleştirmek adına birçok özel uygulama geliştirilmiştir. Youtube için özel olarak geliştirilen bu uygulamalar sayesinde Youtube deneyiminizi kat kat arttırabilir, istemediğinizden sonsuza kadar kurtulabilirken, olmasını istediklerinizi artık gerçekleştirebilirsiniz.


OG Youtube Uygulaması


Bu uygulama çoğu Youtube kullanıcısının isteklerini büyük ölçüde karşılamak amacıyla üretilmiştir. Neredeyse tüm Youtube kullanıcıları Youtube’ de izlemiş olduğu videoyu mp3 olarak indirmek ister ama indiremez. Çünkü diğer internet sitelerine güvenemez. Ama bu uygulama ile bu büyük derde son. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz videoyu mp3 biçiminde indirebilirsiniz. Bu uygulamanın özelliği bunla da sınırlı kalmıyor. İsteyen Youtube kullanıcıları izlemek istediği videoyu mobil cihazının ana ekranı kilitli bile iken arka planda oynatabilecek, durdurabilecek ya da istenmez ise kapatabilecektir.


Turbotube Uygulaması


Bu uygulama da Youtube için en yeni uygulamalar kısmında uzun süre taht kuracağa benziyor. Efsane özelliğe sahip olan bu uygulama çevrimdışı olarak Youtube kullanıcılarına video izleme şansını yaratıyor. Ayrıca özellikle yazılan yazılım desteği sayesinde Youtube’ de video izlerken karşınıza çıkan reklamları sonsuza dek engelliyor.


Firetube Uygulaması


OG YOUTUBE’ nin özelliklerinin bir kısmını barındıran bu uygulama da isteyen Youtube kullanıcılarına izlemek istediği videoyu mobil cihazının ana ekranı kilitli iken bile arka planda oynatma, durdurma ya da istenmez ise kapatma imkanı sunmaktadır. Üstelik bu uygulamaya da direkt olarak Youtube hesabı üzerinden giriş yapılabilmesi sağlanmaktadır.


Zing Youtube Player Uygulaması


Bu uygulama da Turbotube uygulaması gibi video izlerken reklam görmenizi sonsuza dek engellemektedir. Bu uygulama uzmanlar tarafından özel olarak yazılmış ve geliştirilmiştir. Uygulamaya birbirinden farklı özellik ve bölümlerin eklenmesinin ise an meselesi olduğu söylenmektedir.


Wondershare Player Uygulaması


Bu uygulamayı kullanmak isteyeceksiniz çünkü bu uygulamayı kullanarak wi-fi üzerinden video nakil işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir ve videoları daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde videolarınızı bir başkasıyla paylaşırken daha fazla uğraşmaya ve zaman kaybetmeye son vereceksiniz.Kategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER Etiketler : Youtube nedirYoutube para kazanmaYoutube uygulamarıYoutube video yükleme Oylama :
mustafa gün

mustafa gün
Yutubu indir