Yeni Sezon En Şık Elbise Modelleri Yayınlanma Tarihi : 26.09.2020 00:15:58 - 8 ay önce
98 izlenme98 okunma 0 yorum0 yorum

Yeni Sezon En Şık Elbise Modelleri


Yeni sezon da katılacağınız davetler için birçok elbise modelleri karşınıza çıkar. Bu elbise modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler gideceğiniz davetin yeri, davetin gece ya da gündüz yapılması, vücut proporsiyonunuza uygun kıyafet giyinmektir. Tabi ki kıyafetinize uygun saç, makyaj ve aksesuarları bir bütünün parçalarını oluşturur gibi tamamlamalısınız.


Yeni sezonda tercih etmeniz gereken elbise modelleri nelerdir?


Günlük yaşamda giyeceğim elbiseler olsun diyorsanız sade, düz kol ya da sıfır kol elbise, halter yaka elbise, çift askılı elbise ve etek elbise tercih edebilirsiniz. Gece katılacağınız bir düğün ve ya organizasyonda giymek için ise kalem elbise, balık elbise, prenses model elbise ve ya straplez elbise tercih edebilirsiniz. tüm bu elbise modellerini seçerken önemli olan şey vücudunuzda nasıl durduğu yani elbiseyi nasıl taşıdığınızdır. Elbisenin üzerinizde kendisini göstermesi için en önemli şeylerde kumaşın deseni ve malıdır.


Vücut Tipinize Göre Hangi Kumaş ve Desenini Seçmelisiniz?


Kadınların vücutlarını daha ince, daha zarif ve daha kusursuz gösterme amaçları vardır. Spor salonlarında, plateste harcanan vakitlere rağmen bazen vücudunuz istediğiniz görünüme sahip olmayabilir. Bu görüntü de en önemli payı tabi ki seçtiğimiz kıyafetler tutar. Balık etli bir vücudunuz varsa şifon kumaştan kesinlikle uzak durun. Çünkü geniş olan vücudunuzu daha da geniş gösterebilir. Tercih edeceğiniz kumaşta iri desenlerdense küçük desenleri kullanabilirsiniz. Enine çizgiler yerine boyuna çizgiler kullanarak olduğunuzdan daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz. Kıyafetlerinize kombin yaparken topuklu ayakkabıdan kesinlik vazgeçmeyin. Topuklu ayakkabı her ne kadar ayaklarınıza bir işkence gibi gelecekse de size istediğiniz görünüme ulaşmada yardım edecektir. Son olarak hangi davete giderseniz gidin kendinizi iyi hissedeceğiniz kıyafetleri tercih etmekten kaçınmayın.


 Kategoriler :   KİŞİSEL GELİŞİM Etiketler : yeni sezon nedirne giyilmelişık elbise modeleri Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!