Ücretsiz Edu Mail Açma Yöntemi Yayınlanma Tarihi : 04.11.2020 17:39:30 - 6 ay önce
1226 izlenme1226 okunma 3 yorum3 yorum

EDU Uzantılı Mail Açma


İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, farklı uzantılarla web siteleri açılmaya başlanmıştır. Kurumsal web siteleri, hizmet türüne göre org, net, com ya da edu uzantılarını kullanmaktadır. Dünyanın her yerinde edu uzantısı, eğitim alanını temsil etmekte ve üniversiteler, web hizmetlerini edu uzantılı siteleri üzerinden vermektedir. Education, İngilizce bir kelimedir ve eğitim anlamına gelmektedir. İnternet uzantısı olarak education kelimesinin kısaltması olarak edu kullanılmaktadır. Ücretsiz edu uzantılı mail açma işlemleri için internet üzerinden gösterilen çeşitli yöntemler kullanılabilmektedir.


Edu Uzantısının Kullanılması


Eğitim siteleri için edu uzantısı kullanılmakta ve her uzantı türü kendi alanında çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bir web sitesinin uzantısının edu olduğu görenler, bu sitenin bir eğitim kurumuna ait site olduğunu anlayabilecektir. İnternet arama motorları üzerinden kelime ile arama yapanlar, edu uzantılı sitelerin eğitim sitesi olduğunu anlayarak, gereksiz yere bu siteleri ziyaret etmeyecektir. İnternet ağlarında, edu uzantılı sitelerin güvenlik seviyeleri daha yüksektir. Eğitim kurumları adına siteler onaylandığı için aynı kurumla ilgili birden fazla edu uzantılı site açmak mümkün olmamaktadır. Eğitim kurumuna kayıtlı olan görevliler ve öğrenciler kendilerine edu uzantılı mail açabilecek ve kullanmaya devam edebileceklerdir.


Edu Mail Açma


Normal şartlarda, üniversite okuyanlar, edu uzantılı mail hesapları açabilmektedir. Ancak bazı kişiler ücretsiz edu uzantılı mail açma işlemleri yapmak istemektedir. İnternet üzerinden sunulan bazı hizmetler ile kişiler üniversite okumadan da edu uzantılı mail açabilmektedir. 


Bedava edu uzantılı mail açabilmek için şu işlemler yapılabiliyor;  • Hizmet veren siteye erişim yapmak,

  • New user ve sing up with email seçeneğini seçmek,

  • İstenilen bilgileri doldurarak, sahte profil oluşturmak,

  • Çıkan soruları cevaplamak, (translate yardımı ile),

  • Edu uzantılı mailin oluşturulmasını sağlamak,


Bu işlemler sonrasında, üniversitelerden herhangi birisine kaydı olmayan kişiler edu uzantılı mail açmış ve kullanmaya başlamış olmaktadır. Edu uzantılı mailler birçok alanda indirim seçeneklerinden faydalanmayı sağlamaktadır.


Neden Edu Uzantılı Mail


İnternet üzerinden hizmet veren çeşitli platformlar, ücretli hizmet vermektedir. Bu platformlar, edu uzantılı mail sahiplerine hizmetlerini büyük indirim seçenekleri ile sunuyor. Bu indirimlerden faydalanmak isteyen ve üniversite okumayanlar, ücretsiz mail açma yöntemlerini kullanarak, kendilerine edu uzantılı mail hesabı açıyorlar. 


Edu uzantılı mail hesabı ile indirim alınabilen platformlardan bazıları şunlardır;  • Youtube Premium

  • Spotify Premium

  • Jetbrains


İndirim seçenekleri sunan çok sayıda platform vardır ve bu platform bilgilerine, internet üzerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir.


Uzantı Fiyatları


İnternet uzantılarının her birisinin kendisine özgü kullanıcı kitleleri vardır. Kamu ve özel eğitim kurumları edu uzantısını kullanmaktadır. Eğitim kurumları, faaliyetlerini yayabilmek ve reklamlarını yapabilmek için internet sitesi kurar ve sitelerine edu uzantısını alırlar. İnternet siteleri için alan adı satın alınmaktadır. Her uzantının, sektörel özelliğine göre farklı fiyatları vardır. Alan adları, uzantı türüne göre dolar üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Kurumsal internet siteleri üzerinden mail açabilmek için o kurumun bir üyesi olmanız istenmektedir. Edu uzantılı mail açabilmek için herhangi bir üniversite kayıt olunması istenmektedir.


Bedava Edu Uzantılı Mail


Eğitim kurumlarının çalışanları ya da eğitim gören öğrenciler, kurum ile bağlılıkları devam ettiği sürece edu uzantılı maillerini kullanabileceklerdir. Ancak internet fırsatlarından faydalanmak isteyen çok sayıdaki kişi üniversite eğitim kurumları ile bir bağı olmasa bile edu uzantılı mail açmaya çalışmaktadır. Kurumsal hesaplar ücretli ve güvenli olduğu için birçok platform, bu kurumlara ait mail hesaplarına avantajlar tanımaktadır. Bedava edu uzantılı mail açmak isteyenler, sahte profiller oluşturarak, çeşitli siteler üzerinden mail açarak kullanabiliyorlar.


 Diyadin

Diyadin
Svsg

yaqub

yaqub
Hesab basil calindi

Mert Oguz

Mert Oguz
Bekliyorrumm