Türkiye'de Mobil Bankacılık Hizmetleri Nelerdir? Yayınlanma Tarihi : 30.09.2019 21:32:11 - 2 yıl önce
660 izlenme660 okunma 0 yorum0 yorum

Türkiye'de Mobil Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?


Türkiye'de mobil bankacılık hizmeti sayesinde artık herkes kolayca bankacılık hizmetlerini hem de bankaya gitmeden her yerden yapabiliyor. Peki nasıl?


Öncelikle yapmanız gereken android bir telefona sahip olmak ve internetinizin olması kullandığınız telefon apple marka bir telefon ya da android bir telefon olabilir. Bu telefonlarda hali hazır da yüklü olan ve artık günümüzde İngilizce kelimelerin kolayca hayatımızı girdiği bir dönemde kısacası ''telefon market sistemi' diyebileceğimiz apple store ya da play storeden bankacılık işlemleri ve bankanızın mobil paketinizi yüklemeniz yeterli olacaktır.


İş Bankası Mobil Uygulaması Nasıl Çalışır?


Türkiye'nin İş bankası yenilikleri ve teknolojiyi takip etmekte ATM hizmeti, PC 'de İnternet bankacılığı ve son olarak cep telefonların da sunulan 'CEPTE internet' artık hayatımızı kolaylaştırmaktan öte bankaya gitmeden bilgisayar başına oturmadan mesai saati dışı, bugün hafta sonu açık banka bulamam derdi taşımadan artık her yerden mobil veri sayesinde bankacılık hizmetlerine ve müşterisine cevap vermektedir. Cep telefonunuzdan iş bankası uygulamasını indirdikten sonra bazı kişisel bilgilerinizi bildirmeniz ve onaylamanız gerekmektedir.


İş Bankası Mobil Veri Uygulamasının Açılması için Yapılması gereken İşlemler Nelerdir?


Öncelikle Müşteri hizmetlerine kimlik bilgilerinizi T.C. kimlik numaranızı doğrulamanız gerekmektedir. 0850 724 07 24 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.


* Adınız soyadınız


* Kart Numaranız veya müşteri numaranız


* Şifreniz


* Anne kızlık soy ad bilgisi


* Telefon numaranız gibi bir kaç kimlik bilgilerini doğruladıktan sonra mobil şifreniz cep telefonunuza mesaj olarak gelir şifrenizi değiştirmeyi ve kaydetmeyi unutmayınız.


İş Bankası Mobil Veri Kullanmanın Faydaları Nelerdir?


Bankacılık hizmetleri hafta içi, hafta sonu, EFT/Havale, borç ödeme, sigorta prim borçları, taşıt vergisi, taşıt ceza borçları, ÖSYM ödemeleri, İnternetten alışveriş imkanı, Kredi kart borç ödeme vs.


 


İş Bank İos için tıklayın   - İş Bank Android İçin Tıklayın


 


 Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!