TEOG Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir? Yayınlanma Tarihi : 18.11.2019 11:24:29 - 1 yıl önce
327 izlenme327 okunma 0 yorum0 yorum

TEOG Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir?


TEOG sınav sonuçlarını öğrenmek için birkaç şeye ihtiyacınız olacak. Bunlar kimlik bilgileriniz ve okul bilgileriniz. Yapmanız gereken şey çok kolay. Bu bilgileri öğrenin ve bilgisayar veya akıllı cihazla ulaşılıyor.


1. İnternet


Öncelikle internet bağlantınız olduğundan emin olun. Eğer internet bağlantınız yoksa okuldan da öğreniliyor. Okulunuza gidin ve yetkili kişiye sorun. Size yardımcı olacaklardır. Eğer internet bağlantınız varsa çok daha kolay. İnternet aracılığıyla sınav sonucunu öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu yazının devamını okuyun.


2. E-Okul


E-Okul herhangi bir casus yazılımın bulunmadığı devlet tarafından kurulan ve yönetilen; veli ve öğretmenler için kurulan resmi bir sitedir. Bu sitenin akıllı cihazlara uyarlanmış hali bulunuyor. İlk aşamada size kimlik bilginiz ve öğrenci numaranız soruluyor. Bunları cevaplayınca ikinci aşamada fotoğrafınız ve iki soru daha soruluyor. Eğer bunları da doğru cevaplarsanız sisteme girmiş olursunuz. Sisteme girince hemen sonuçlar verilmiyor. Öncelikle Milli Eğitim açıklamış olması gerekli. Eğer açıklamış ise demek ki öğrenmek için iki tık kalmış. Bu iki tıkı yapmak için hazır bulunuyorsunuz artık.


3. Sınav Bilgileri


E-Okul sisteminin sol tarafında bir kısım yazılar bulunuyor. Bunlar başlıca sınav bilgileri ve öğrenci bilgileri. Öğrenci Bilgilerinde normal sınav sonuçları devamsızlık bilgileri gibidir. Bu bilgiler okul zamanı size faydalı olacaktır. Sınav sonuçlarına girin ve TEOG sonuçlarını öğrenin.


4. İnternet Mi Okuldan mı?


İnternetten öğreniliyor fakat okuldan öğrenmeniz daha faydalı oluyor. Çünkü okuldaki müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenler yıllardır bu işi yapan tecrübeli kişileridir. Bu konuda sizlerden çok daha fazla bilgiye sahip oluyorlar. Çünkü idareciler yıllardır bu işi yapıyor. Ayrıca sınav yapılıp bitmiyor. Tercihler de çok önemli. Bu kişiler sizi tercih konusunda da bilgilendireceklerdir.Kategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER - GOOGLE Etiketler : TEOG sınav sonuçlarıTEOG sonuçları öğrenmeTEOG sınav sonuçlarıTEOG nedir Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!