Silinen Mesajları Geri Getirin! Yayınlanma Tarihi : 26.09.2020 00:21:12 - 8 ay önce
114 izlenme114 okunma 0 yorum0 yorum

Silinen Mesajları Geri Getirin!


Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen mesajlaşma ve konuşmalarımız silindiğinde ne yapacağımızı bilemiyoruz. Özel konuşmalarımız, günlük işlerimiz ve önemli notlarımızı artık mesaj yoluyla birbirimize aktarır olduk. Bu önemli mesajlarımız silindiğinde üzülüyoruz ama korkmayın artık çünkü mesajlarınızı kurtara bilmeniz için yazılımcı olmanıza gerek yok basit birkaç adımla mesajlarınızı hatta resim ve telefon rehberi dahil istediğiniz her şeyi geri getirebilirsiniz.


Silinen Mesajları Geri Germek


Akıllı telefonunuzdan silinen mesajları geri getirmek için akıllı telefonunuza bazı programlar yüklemeniz gerekmektedir. Android ve ios olarak değişen işletim sistemleri bu konuda bir birinden ayrılıyor. Sırası ile mesajlarımızı nasıl getiririz anlatalım.


AndroidTelefondan Silinen Mesajlar Nasıl Gelir?


Akıllı telefonunuzun işletim sistemi anroid ise bunun için androiddatarecovery veya coolmusterandroitsms+contactsrecovery programlarından birini kullanabilirsiniz. Öncelikli olarak seçtiğiniz programı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Programı yükledikten sonra telefonunuzun ayarlar bölümünden telefon hakkında yazan bölümü tıklayarak karşınıza çıkan derleme numarası bölümüne yedi kez tıklayın. Sonra ayarlar bölümüne tekrar dönün ve geliştirici seçeneğine girin. Çıkan bölümden usb hata ayıklama seçeneğini işaretleyin. Bilgisayarınıza yüklediğiniz program çalışırken akıllı telefonunuzu usb kablo ile bilgisayara bağlayın. Yüklediğiniz programın tarama bölümünden silinen verileri taramaya başlayın. Bu işlem tamamlandıktan sonra mesaj bölümüne giriş yapın. Son olarak karşılaşacağınız ekranda silinmiş mesajlarınız olacaktır. Bu ekrandan istediğiniz mesajları işaretleyerek recovery butonuna tıklayarak silinmiş mesajlarınızı telefonunuza yüklemiş olacaksınız.


İos'ta Silinen Mesajlar Nasıl Geri Gelir?


Telefonunuz ios işletim sistemine sahipse mesajlarınızı kurtarmanın yolu iclout veya itunes aracılığı ile yapabilirsiniz. İtunes den mesajlarınızı geri yüklemek için dosya aygıttan veya yedekten geri al sırasını kullanarak mesajlarınızı geriye alabilirsiniz. Telefonunuzu yedeklemek için de dosya aygıtlar ve yedekle sıralamasını izleyerek yapabilirsiniz.Kategoriler :   TEKNOLOJİ Etiketler : silinen mesajlar nasıl geri getirilirsilinen mesaj geri gelirmisilinen mesajlar geri getirme programları nelerdir Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!