Note 4 İçin Android 6.0.1 Nasıl Yüklenir? Yayınlanma Tarihi : 20.11.2019 11:07:21 - 1 yıl önce
319 izlenme319 okunma 0 yorum0 yorum

Note 4 İçin Android 6.0.1 Nasıl Yüklenir?


Samsung, Polonya için bir gemi ismi ile adlandırılan en aktif çalışmalardan biri olan Not 4 için Android 6.0.1 Marshmallow yüklemelerini başlattı. Önce Polonya için değil, ABD ve Hindistan için de Galaxy Note 4 kullanıcıları açık ve güncelleme boyutu 1.3 GB oldu diyelim Android 6.0.1 güncelleme işlemi Lehçe kullanan 4. Notlar tarafından kullanılıyor ROM OTA ve Kies üzerinden.


Galaxy Note 4 için yeni bir TouchWiz kullanıcı arabirimi ile gelen Android 6.0.1 güncellemesi sadece görsel değil, ön planda güvenlik ve pil verimliliği. Android 6.0.1 güncellemesi büyük olasılıkla önümüzdeki haftalarda ülkemizde kullanıma sunulacaktır. Bu güncellemenin ülkeme gelmesini beklemiyorsanız, programı program aracılığıyla indirerek cihazınızı güncelleyebilirsiniz. Güncelleme için, bulunduğunuz yere göre Odin ile güncelleyebilirsiniz. Yada Not 4 Android 6.0.1'i güncellemek için makaleyi hazırladık.


Galaxy Note 4 Android 6.0.1 Nasıl Kurulur?


1- Her şeyden önce, gerekli programları yüklememiz ve gerekli sitelerden indirmek istediğimiz dosyaları güncellememiz gerekiyor.


2- Not 4 Android 6.0.1 güncelleme dosyasını ve Odin programını indirin (3.7.10 son sürümü)


3- Karşıdan yüklediğiniz ROM ve Odin dosyalarını indirin ve masaüstündeki rar dosyalarından kaldırın.


4- Daha sonra İndirme moduna geçmek için Home + Power (açık / kapalı) + Ses Azalt tuşlarına aynı anda basın ve ekrandaki ses artırma tuşuna basın.


5- Bu işlemleri bitirdikden sonra telefonumuzu kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın ve ODIN programını açın. Burada bilgisayarımız cihazı tanımlama işlemi ile tanıyacak ve tanıma işlemi kısa bir süre sonra yapılacaktır. Sürücünün tanınması konusunda bir sorun yaşıyorsunuz. Böylece gerekli sürücü dosyalarını buradan indirebilirsiniz.


6- Telefon ile bilgisayar arasındaki tanımlama işlemi bittikten sonra Odin'deki AP bölümüne ROM dosyasını (tar veya md5 uzantılı tek bir dosya) yerleştirin. Com port numarası ID: COM altındaki kutuda görünür.


Not: Odin'deki re-partition bölümü aktif edilmeyecektir.​​​​​​​


Gerekli dosyaları kısa süre kilitlenmiş olarak seçmiş olmanız ve herhangi bir tuşa basmadan bekleyebilmeniz için programı kısa süre içerisinde düzeltebilirsiniz. Başladığınızda, dosyaların telefona yazılması başlar. Yükleme işleminden sonra Galaxy Note 4 ekranda kalırsa, telefonunuzu kapatın ve Kurtarma moduna basın (Cilt + Ev + Güç düğmesini basılı tutun, ekranda Galaxy Note 4 logosu göründüğünde anahtarları basmayı bırakın). Açılan menüden Sesi Kısma tuşuyla Silin Veri Fabrika Ayarlarına gelin ve Gç tuşuna basın. İşlemi onaylamak için YES'i seçin. İşlem tamamlandıktan sonra, "Şimdi Sistemi Yeniden Başlat" ı seçin. Güç tuşuna basarak telefonu yeniden başlatın.Kategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER - TEKNOLOJİ Etiketler : Note 4 android 6 yüklemeNote 4 android 6 nasıl yüklenirandroid 6 yükleme Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!