Gümüş Kolye Modelleri Yayınlanma Tarihi : 24.09.2020 01:38:47 - 8 ay önce
75 izlenme75 okunma 0 yorum0 yorum

Gümüş Kolye Modelleri


Aksesuar konusunda en popüler olan gümüş takılardır. Sebebi altına göre daha ucuz olması ve renginden ötürüdür. Gümüş kolye kadınların vazgeçilmez takılarının arasındadır. Hemen hemen her kıyafete uyum sağlar renginin gri olması çok kullanışlı olmasının başlıca sebepleridir. Altın gibi gümüş kolyelerinde ayarları vardır. Gümüş uluslararası bir ayar ölçüsüne sahiptir. En saf gümüş 1000 ayardır. Takılarda kullanılan yani ticari amaca dayanan gümüşler ise 999 ayardan başlar. En yaygın ayar ise 925 ayardır buna “Sterling Silver “ adı verilir. Gümüş metali yumuşak olduğu için genellikle başka alaşımlarla karıştırılır. Bunlardan biri bakırdır. Gümüş oranına göre az miktarda bakır karıştırılarak sertleşmesi sağlanır. Aynı zamanda bu karışım gümüşün kolay işlenebilmesin de yardımcı olur.


Gümüş Kolye Çeşitleri


Gümüş kolye modellerini sevgilinize, eşinize ve arkadaşlarınıza alabilirsiniz hem şık hem de gösterişli modelleriyle gümüş her zaman göze çarpar. Gümüş kolye modellerinde oldukça çok çeşit mevcuttur. Bunların yanında tasarım yapabilirsiniz de. O insana kendini özel hissettirebilirsiniz. 


Gümüş Kolye Modellerinde En Trend Modeller


Hayat ağacı, Fatma ananın eli, fil, kelebek, yusufçuk ve isim yazdırmalar en trend gümüş kolye modelleri arasında yer alır. Eğer gri değil sarı istiyorsanız veyahut da başka renkler. İsteğinize uygun her tarz gümüş kolye bulmanız çok kolay. Hem şık hem de cebinizi çok etkileyemeyecek değerli hediyeler için gümüş kolye modellerine bakabilirsiniz.


İsme Özel Gümüş Kolye Modelleri


Seçeneklerin arasında en göz önünde bulundurulan isim yazılan gümüş kolye modelleridir. Maliyet açısından da bütçenizi çok zorlamayacak bir model. Modelinizi seçtikten sonra kaç gram gümüş olmasını, boyutlarını, uzunluğuna karar vermeniz yeterli. Annenize, eşinize, sevgilinize kendi özel hissettirecek hediyelerin arasında isme özel gümüş kolye modelleridir.


 Kategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER Etiketler : kolye modellerihediye ne alsamsevgiliye ne alınır Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!