Emoji Nedir ? Yayınlanma Tarihi : 11.11.2019 21:56:16 - 2 yıl önce
369 izlenme369 okunma 0 yorum0 yorum

Emoji Nedir?


Günümüzde emojileri hemen hemen her yerde görebilirsiniz, Gerek Akıllı telefonlarınızdaki sohbet uygulamalarında Gerek takip ettiğiniz sitelerde Emoji sizi birçok kelimeden kurtaran küçük resimlerdir. Örneğin; Hastasınız ve başınızı kaldıracak haliniz yok ama mesaja cevap yazmakta sizin çok önemli uzun uzun yazılar yazmak yerine yazacağınızı anlatan en iyi emojiyi atmak daha kolay gelecektir.


Emojili Domain (Alan Adı) Nasıl Alınır?


xn--f28h.to adresinde normal ve Premium olmak 2 türden emoji ler bulunuyor. Normal emojilerin fiyatı yıllık 45$ iken Premium emojiler yıllık oldukça pahalı 2000$ - 10000$ arasında değişmekte. Emojili domain almak için öncelikle xn--f28h.to adresine giriş yapıyoruz. Ardından aşağıda bulunan seçeneklerden istediğiniz emojiyi seçiyorsunuz.


Ve sizi register.to adresine yönlendiriyor add to card butonuna tıklayarak Ürünü sepete ekliyorsunuz ve bir sonraki adım için önünüze Nameserver bilgilerini içeren pencere çıkıyor ve bir sonraki adım için Continue butonuna tıklayın.


Ve domaini almaya oldukça az kaldı çıkan pencerede checkout butonuna tıklayın açılan sayfadaki formu doldurun ve ödeme seçeneklerinden size uygun olanı işaretleyin ve checkout butonuna tekrar tıkladığınız vakit ödeme yapılacaktır ve sizin de artık bir emojili bir alan adınız bulunmakta.


​​​​​Şimdiden emojili alan adları sahiplerini bulmaya başlamış bile trolcüler için kötü haber gülen suratlı kaka emojisi sahibini bulmuş bile ​​​​Sizde sitenize uygun emojiyi seçin sitenizde gelecek kullanıcıların sizi daha hızlı ve daha kolay bulmalarını sağlayın. Bir hatırlatma daha emojili alan adlarını şuan sadece .to uzantısında satın alabilirsiniz diğer TLD'lerde emoji desteği sunmaya başladığı zaman istediğiniz uzantıda emojili alan adı alabilirsiniz ve bu o kadarda uzak bir zaman aralığında gözükmüyor. Emojili alan adları şimdiden tutulmaya başladı bile...Kategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER Etiketler : EmojiEmoji kullanımıEmoji nedirEmoji nasıl kullanılırEmoji ne işe yarar Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!