Dizi ve Film İzleyebileceğiniz Mobil Uygulamalar Yayınlanma Tarihi : 06.10.2019 22:45:53 - 2 yıl önce
736 izlenme736 okunma 0 yorum0 yorum

Dizi Ve Film İzleyebileceğiniz Mobil Uygulamalar


Birçok mobil cihaz kullanıcısı bu cihazlardan film veya dizi izlemek istiyor. Fakat birçok sahte uygulamadan dolayı bu isteklerini sonuca bağlamaları zaman alıyor. Size bunu okumanızı tavsiye ediyorum çünkü bu yazımda sizlere nasıl dizi veya film indirebileceğinizi anlatılıyor. Bu konuyu Android cihazlar ve android cihazlar olarak iki başlıkta inceleyebiliriz.


Android Cihazlar İçin:


Günümüzde mobil cihazların büyük bir kısmı Android cihaz olmaktadır. Dolayısıyla burada seçenek daha çok olmaktadır. İlk olarak ''Google Play Store''a giriliyor ve '' Advanced Download Manager '' yazılıyor ve ilk çıkan uygulama indiriliyor. Ardından yüklemek istenilen dizi veya film bir kaynaktan bulunuyor ve linki kopyalanıyor. Daha sonra uygulama açılıyor ve sağ üst köşede bulunan artı(+) işaretine basılıyor. Az önce kopyalanmış olunan linki orda LİNK: yazan yere yapıştırılır. İnmesini istenilen isimi de altta bulunan İSİM: yerine yazılır ve BAŞLAT yazısına tıklanır. Bu şekilde yüklenecek olan dizi veya film galerinize yüklenmeye başlamaktadır. Yükleme bittikten sonra galeri açılıp izlenebilir.


Ios Cihazlar İçin:


İlk olarak APP STORE adlı uygulamaya girilir ve yukarıda bulunan arama kısmına Turbo Downloader - File Maneger And Browser yazılıp, aratılır. Ardından ilk çıkan uygulama yüklenir. Uygulama Google’ı açacak ve oradan izlemek istenilen film veya dizinin adı yazılır ve aratılır. Aradığınız film veya dizi bulunduktan sonra izlemek için tıkladığınızda kaydet yazısı çıkar. O yazıya tıklanır ve indirme başlar. İndirdikten sonra uygulamada sol üst tarafta bulunan üç nokta ve çizgilere tıklanır. Açılan ekranda İndirilenler butonu karşınıza çıkar ve hemen altında indirilen dizi veya film bulunur. Filmin veya dizinin açılması için indirilenler arasından bulunup üstlerine tıklanması yeterli olur.Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!