By iptv Pro apk indir Yayınlanma Tarihi : 27.09.2020 15:08:11 - 7 ay önce
53223 izlenme53223 okunma 0 yorum0 yorum

ÜCRETSİZ İPTV İNDİR


 


IPTV nedir?
Iptv, televizyonlarımızda ücretli olan veya olmayan kanalların ücretsiz olarak yayınlandığı bir uygulamadır. Şimdiye kadar onlarca iptv uygulaması kullanmış biri olarak bunu söyleyebilirim. Yaklaşık 2 aydır Iptv Pro uygulamasını kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim. 4 mps dowloand hızında internet ile izliyorum ve herhangi bir donma yaşamadım. Şimdi uygulamanın nasıl kullanılacağına geçelim.


HOW TO USE THE APPLICATIONBu ekran sizi uygulamanın ilk açılışında karşılıyor ve dilediğiniz seçeneği seçerek izlemeye başlayabilirsiniz. Örneğin spor TV bölümüne tıklarsanız Türk kanallarından sporla ilgili yabancı kanallara kadar hepsini listeler. Diğer seçenekler de aynı şekilde çalışır.

UYGULAMA NASIL KURULUR

Bu iptv uygulaması diğer apk kurulumları gibi oldukça kolaydır. Apk dosyasını size vereceğimiz bağlantıdan indirip yüklemek için indirme bölümüne veya bildirim penceresine tıklayın.

ÜCRETSİZ İPTV İNDİR


  beIN Sports beIN Sports dowland beIN Sports indir beIN Sports freeKategoriler :   İLGİNÇ BİLGİLER Etiketler : by iptv pro apk 2020 indirby iptv pro apk 2021 indirby iptv pro apk 2020by iptv pro apk 2021by iptv pro apk indir Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!