BATIKENT MATEMATİK ÖZEL DERS Yayınlanma Tarihi : 01.11.2019 22:36:49 - 2 yıl önce
284 izlenme284 okunma 0 yorum0 yorum

BATIKENT MATEMATİK ÖZEL DERS


Matematik; sayılar ve formüller aracılığıyla mantıksal bağlantı kurarak çözüme ulaşan bili dalıdır. Kendi içinde cebir, geometri, aritmetik olarak dallara ayrılır. Okullarda ders olarak öğretilen matematik, müfredat yolu ile eğitimde bulunmaktadır. Ancak okullardaki dersliklerde birden çok kavrama yönteminde öğrenci bulunduğu için dersle ilgili eksikler oluşması yüksek olasılıktadır. Her öğrencinin farklı çalışma metodu farklı ders planlaması olması olumsuz etkiler. Bu noktada eksiklerinizi tamamlayabilmeniz için Batıkent matematik özel ders programlarımız bulunmaktadır. Birebir eğitimi siz odaklı gerçekleştirerek eksiklerinizi tamamlayıp, yanlışlarınızı düzeltip matematik ile ilgili sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.


MATEMATİK ÖZEL DERS PLANLAMASI


Ders planlamasını yaparken eksiklerinizi ön planda tutuyoruz. Ders planı ile başarıya en kısa ve en kolay yoldan ulaşıyoruz. Eksiklerinizin tespiti ile konuyu çalışma metodunuz çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Sizlerin kavrama yöntemi üzerinde durarak konudaki eksikleri hızlı ve doğru yol ile gerçekleştiriyoruz. Önemli nokta ise sizin geri bildirimleriniz, konular üzerindeki mantıksal bağlantıyı tamamladığınız takdir de konu ile ilgili bir sorun çıkmamaktadır.


Matematik, pratiğe dönüşmesi için örnek sorularla gidilen bir derstir. Konu belirlidir ancak sorular birkaç tiptir. Konu ile ilgili tüm tarzdaki soruları çözerek problemler üzerinde gidişinizi kolaylaştırıyoruz. Örneğini gördüğünüz soruyu kısa sürede yalnız başınıza çözebiliyorsunuz. Bunlar için çokça örnek soru çözüyor ve pratiğe dönüşmenizi sağlıyoruz. Birlikte matematiği eğlenceye çevirerek kısa sürede başarılı sonuçlar getiriyoruz.Kategoriler :   KİŞİSEL GELİŞİM Etiketler : Matematik desleriMatematik özel derslerMatematik eğitimleri Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!