Apple Music Uzaktan Nasıl Yönetilir? Yayınlanma Tarihi : 18.11.2019 11:19:20 - 2 yıl önce
302 izlenme302 okunma 0 yorum0 yorum

Apple Music


Bilindiği gibi Apple Music, dünya çapında çok sayıda şarkı arşivi bulunan kullanıcılar arasında çok popüler bir uygulamadır. Kullanıcılar Apple Müzik uygulamasına abone olabilir ve üç ay deneme süresi ile sınırsız şarkı ve radyonun tadını çıkarabilirler. Üç aylık sürenin sonunda, bu uygulamayı seven kullanıcılar, uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorlarsa, uygulamayı Premium üyeliği ile kullanmaya devam edebilirler. İlk adım olarak Apple Music kullanıcı kayıdınız ile elde ettiğiniz Apple ID ile Bilgisayar’daki İTunes uygulamasına kullanıcılığınız ile giriş yapmalısınız.


Apple Music uzak bir alandan nasıl yönetilir


1. Apple Music üyeliğinizin tanımlandığı Apple kimliğinizle bilgisayarınızdaki iTunes uygulamasına giriş yapın.


2. Uzak Uygulamayı App Store'dan iPhone'a indirin.


3. iPhone'dan Uzak uygulamayı açın ve PC'den iTunes uygulamasını açın. Uzak uygulamadaki "Cihaz Ekle" bölümünü tıklayın.


4. Bu düğmeyi tıklattığınızda iTunes'da "Uzaktan" uyarısı görünecektir. ITunes'daki Uzaktan düğmesini tıklayın. ITunes'daki iTunes'daki kodu girin.


5. Uzaktan Kumanda ile iTunes'a bağlandıktan sonra, iTunes kütüphanenize kaydettiğiniz Apple Müzik, müzik ve çalma listelerinizi yönetebilir, ileri geri, durdurup müzik başlatabilirsiniz.


Apple Music Uygulamasını Uzaktan Yönetmek İçin Yapılacaklar


Apple Music'i uzaktan yönetmek için, öncelikle bir Apple Music aboneliği tanımlanmalı ve Apple ID bilgisi bilgisayarın iTunes uygulamasına girilmelidir. ITunes uygulamasını yüklememiş kullanıcıların indirmesi gerekir. Ardından iPhone telefonunuzdaki App Store'dan Uzaktan adlı uygulamayı indirmeniz gerekir. İndirildiğinde, iTunes uygulaması uzaktaki uygulama ile aynı anda bilgisayardan başlatılmalıdır. Uzak uygulamada "Cihaz Ekle" sekmesini tıklayın.


ITunes uygulamasından Uzaktan uyarı'yı tıklayın ve iPhone'daki açık uygulamada bulunan kod iTunes ekranında girilecektir. Böylece Uzaktan uygulama ve iTunes eşlemesi yapılmıştır. Apple Müzik uygulaması iTunes arşivinde saklanır. Sonra Apple Music uygulaması, çalma listelerini ve indirilen müziği kolayca yönetmenize olanak tanır. Geri, ileri veya durdur gibi oynatma işlemleri gerçekleştirilebilir.


Apple Music Türkiye Kullanımı ve Fiyatları 


Apple Music, iTunes Store'daki tüm şarkılara sahip. Belirli bir deneme süresinden sonra çevrimiçi müzik hizmetleri sunan diğer uygulamalar gibi, müzik severlere belirli bir ücret karşılığında da katılmaya devam ediyorlar. Apple Music, tüm kullanıcılar için 3 aylık ücretsiz deneyime sahip olduktan sonra, kullanıcılar için ayda 9,99 TL ödüyor.​​​​​​​


 


 


 


 Kategoriler :   TEKNOLOJİ Etiketler : Apple Music nedirApple Music uzaktan yönetmekApple Music kullanımıApple Music özellikleri Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!