Android'de Kullanabileceğiniz Alternatif En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması Yayınlanma Tarihi : 20.11.2019 11:04:04 - 1 yıl önce
449 izlenme449 okunma 0 yorum0 yorum

Android'de Kullanabileceğiniz Alternatif En İyi 10 Kilit Ekranı Uygulaması


Teknolojide son noktaya gelinmesiyle birlikte uygulamalarda bir o kadar kendini geliştirdi ve birçok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. Android'e özgü kullanılabilen uygulamalarda mevcut bulunuyor. Sizde ekranınızda daha farklı özellikler ve iyileştirmeler istiyorsanız farklı android uygulamaları denemenizin zamanı gelmiş demektir. Öncelikle ihtiyacınız olan uygulamayı iyi araştırmalı her önünüze gelen programı indirmemelisiniz. 


Uygulamanın ücretli mi değil mi, uygulamaya verilen puanlar kaç aralığında, kullanıcı yorumları neler gibi soruların yanıtlarını ararsanız sizin için en verimli olacak uygulamayı da kolaylıkla indirebilirsiniz. Her uygulamayı indirmeniz tavsiye edilmiyor. Çünkü; programı daha sonra kaldırmak istediğinizde telefonunuzun belleğinde yer almaya devam edebiliyor. Bu da yeni indireceğiniz programlar açısından yer daralmasına sebep oluyor.


Öncelikle belli başlı 10 kilit ekranı uygulaması üzerinde duracağız.


1-Go Locker-Theme&Wallpaper


Cihazınıza farklı temalar sunan bu uygulamada aynı zamanda arama ve smslerinizi de görebilirsiniz.


2-AcDisplay


AcDisplay kilit ekranı uygulamaları içerisinde en çok kullanılanlardan bir tanesidir. Ekranı açmadan bildirimlerinizi görebilirsiniz.


3-Locker Master-Dıy Lock Screen


Bu uygulama duvar kağıdı özelliğine de sahiptir. Farklı kısayolları da mevcuttur. Bildirimler, hava durumu vb. gibi. Uygulamaya ücretsiz şekilde erişebilirsiniz.


4-Next Lock Screen


Microsoft'un hazırlamış olduğu program, telefonunuzda her şeyi önceden ayarlayabilmenize imkan tanıyor.


5-Start


Hızlı erişim sağlayan menüleri bulunmakla birlikte, telefonunuz kilitliyken bile kullanabiliyorsunuz. Eklentiler yapabilir, temayı değiştirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve ücretsiz bir uygulamadır.


6-Cover


Kısa yollar atabilirsiniz. Evde ve işte ayrı ayrı kısa yollar oluşturup işteyken iş kısa yolunu evdeyken evde kullanabileceğiniz uygulamaların eklendiği kısa yolu kullanabilirsiniz.


7-Elmas Fermuar Ekran Kilidi


Tuş kilidi ekranı fermuar şeklinde bulunuyor. Fermuarı aşağı çektiğinizde tuş kilidi açılırken fermuarı yukarı çektiğinizde tuş kilidini kapatmış oluyorsunuz. Ancak fazla reklam veriyor bu da kullanıcıyı çok memnun ettiği söylenemez.


8-SnapLock


Kullanımı oldukça basit olan snaplock, farklı saat stillerine de ulaşmanızı sağlıyor.


9-Zuı Locker


En çok öne çıkan kilit uygulamalarından bir tanesidir. Kullanıcı sayısı da fazladır. Tasarımı ilgi çekici özelliklere sahip olmakla birlikte duvar kağıtlarını her gün değiştirebilir.


10-LokLok


Diğer uygulamalara kıyasla biraz farklıdır. Ekranı açtığınızda direk bildirimleri görmek yerine öncelikle kameranızın açıldığını görebilirsiniz.


 Kategoriler :   TEKNOLOJİ Etiketler : Kilit Ekranı UygulamasıKilit Ekranı Uygulaması indiren iyi Kilit Ekranı Uygulaması Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!