Akıllı Telefonları Aratmayan Araba Anahtarları Yayınlanma Tarihi : 24.10.2019 17:08:15 - 2 yıl önce
296 izlenme296 okunma 0 yorum0 yorum

Akıllı Telefonları Aratmayan Araba Anahtarları


Yeni gelişen teknoloji her alanda farklılıklar ve kolaylıklar sağlarken teknolojinin bu güzellikleri araba anahtarlarını da es geçmedi. Kapıları açıp kapama gibi basit görevleri olan anahtarlar, yeni teknoloji sayesinde artık akıllı telefonlardan farklı olmaması ile birlikte lükse ayrı bir soluk getiriyo. Gelin bu mükemmel arabaların anahtarlarının da ne derece mükemmel olduklarını öğrenelim.


1)BMW 7 Serisi Anahtar


BMW nin en beğenilen 7 serisi, anahtarı ile de herkesi kendine hayran bıraktı. Anahtar üzerinde yer alan 2.2 inc dokunmatik ekran sayesinde birçok özelliği erişebiliyorsunuz. Örneğin arabaya varmadan önce ayarlayacağız iklim seçeneği ile siz gelmeden arabanızın ısısı ayarlanabilecek. En beğenilen ve inanılmaz olarak nitelendirilen özelligi ise uzaktayken dokunmatik ekrandan yapacaginiz ileri geri hareketleri ile aracı park edebilmeniz.


2)Tesla Model S Anahtar


Şekil olarak da arabanın kendisine benzeyen bu anahtar, tasarımı ile de çok beğenildi. Anahtar elinizdeyken arabaya belirli bir mesafe yaklaştığınızda, araba kapıları kendiliğinden açılıp; binince ise kendiliğinden kapanıyor. Sesli komut ile de park edeceğiniz yere git veya gel diyerek park etme işini kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz.


3)Bugatti Veyron Anahtar


Hız sevenlerin çokça beğendiği anahtar olan bugatti veyron anahtar ile arabanızı 253 kilometre hıza kadar çıkarabilirken anahtarınız yokken sadece 213 kilometre hıza kadar çıkarabilme deneyimini sunuyor.


4)Pagani Anahtar


Tesla model S anahtarı gibi Pagani'de arabası ile aynı şekle sahip anahtar imajıyla çok beğenilenler araBu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!