2020 Süet Etek Modası Yayınlanma Tarihi : 12.11.2019 10:51:50 - 2 yıl önce
307 izlenme307 okunma 0 yorum0 yorum

Süet Etek Modası:


Yıllardır kadınların vazgeçemediği, feminizmin en güçlü temsilcilerinden biri olan eteklerimiz kumaş tercihi konusunda da gün geçtikçe zenginleşiyor. Artık bir mağazaya girildiğinde süet, deri, keten her kumaşta etek bulunabiliyor. Bu kumaşlar arasında yerini kararlı bir şekilde koruyan süet etekler ise son bir kaç senede moda piramidinde en tepeye tırmanmayı başardı. Farklı model ve renklerde karşımıza çıkan süet eteklere duyulan ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor.


Süet Etek Modelleri:


Süet etekler genellikle karşımıza kahverengi renkte çıksa da farklı renklerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. Piyasaya çıktığından beri herkesin gözü süet eteklerin üzerinde... Mini, midi, maxi boy olarak üç boyda da süet etekler kendini gösteriyor. Anvelop, pileli, püsküllü, asimetrik kesim, düğmeli, volanlı modeller bulmaksa çok basit. Süet etekler günlük olarak giyebileceğiniz geceleri ise şıklaştırabileceğiniz, kombin kolaylığı konusunda bir numara olan hayat kurtarıcı parçalar diyebiliriz.


2018 Süet Etek Modelleri:


2017 yılında çok süet etek gördük; gerek camel renginde gerek siyah gerekse kırmızı gibi patlayan renkler çokça kullanıldı. 2018 yılında ise bu akım devam edecek. Süet eteklerin 2018 kışının vazgeçilmez parçaları haline geleceği konusunda şüphe yok. 2018 kışında püsküllü süet etekler çok moda olacak gerek uzun olanlar gerekse kısa olanlar. Bu etekleri yine süet püsküllü bir ceketle kombinleyip takım haline getirebilirsiniz veya düz basic bir beyaz t shirt ile daha salaş bir hava yakalayabilirsiniz. Püsküllüler dışında 2018 yılında mini asimetrik kesimli süet kumaşında etekler de çok popüler olacak eteklerin pilelerindeki asimetrik dokunuşlar kombinlere değişik bir hava katacak. Bu etekleri ise daha basit parçalarla kombinlemelisiniz. Sonuç olarak 2018 yılında da süet eteklerin asilliği devam edecek.


 


 Kategoriler :   GOOGLE Etiketler : Süet Etek modelleriSüet Etek modası2019 Süet EtekSüet Etek nedir Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!