2020 Rugan Çizme Modelleri Yayınlanma Tarihi : 13.11.2019 10:41:06 - 2 yıl önce
284 izlenme284 okunma 0 yorum0 yorum

2020 Rugan Çizme Modelleri


Kış aylarının soğuk ve yağmurlu günlerinin vazgeçilmezi çizme her yıl olduğu gibi 2020 yılında da değişik modelleri ile kışa damgasını vuracak. Ancak artık çizme sadece bacakları koruyan ayakkabıdan çok şık bir ayakkabı tasarımı olarak önümüze çıkıyor. Rugan çizme 2020 yılında diğer çizme modelleri arasından sıyrılıp kendini ön plana çıkaracak. Canlı ve parlak görünüm ile göz alan bir şıklığa sahiptir. Yıllardır modası hiç geçmeyen bayanların olduğu kadar erkeklerin de çok tercih ettikleri ve şıklıklarına şıklık katan yegane parçadır. Bazı zamanlarda trend düşüşü yaşasa da mutlaka herkesin dolabında rugan bir parça bulunur. Özellikle rugan çizme ve çanta çok tercih edilir.


Rugan Çizme İle Nasıl Kombin Oluşturulur


Rugan çizmeye kurtarıcı diyebiliriz. Çok sade bir kıyafet rugan çizme ile bir anda hareketlendirilebilir. Eğer ofis ortamında kullanılacak ise kalın platform topuk çizme yerine stiletto rugan çizme tercihi daha uygun olacaktır. Kalem etek ve sade bir bluz ile rugan çizme oldukça güzel bir uyum sağlayacaktır. Rugan çizme geniş geometrik kesimli üstlerle, Jean pantolon ve şortlarla bile rahatlıkla kullanılır ve kendini gösterir. 


Rugan çizme parlak ve canlı bir görüntüye sahip olduğu için fazla gözü yormayan sade giysilerle birlikte kullanılması gerekir. Fakat en çok mini triko elbiseler ile daha dikkat çekici ve şık olur. Ayrıca uzun yıllardır değişik bir giyim tarzı olan tayt pantolon ile birlikte içine sokarak giyildiğinde özgür bir hava veriyor. Rugan çizme giyerken unutulmaması gereken en önemli detaylardan biride hiç bir zaman ruganı tek parça olarak kullanmamaktır. Rugan çizmeyi ya küçük bir rugan çanta ya da rugan bir kemer ile birlikte kullanmak daha hoş ve zarif bir görüntü oluşturur.Kategoriler :   GOOGLE Etiketler : Rugan Çizme çeşitleriRugan Çizme özellikleriRugan Çizme ücretleri Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!