0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır Faizli Kredi) Yayınlanma Tarihi : 15.11.2019 10:09:57 - 2 yıl önce
301 izlenme301 okunma 0 yorum0 yorum

0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır Faizli Kredi)


Devlet desteği sayesinde bankalardan faizsiz kredi çekebilir, konut veya diğer ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir destek bulabilirsiniz. Katılım bankaları günümüzde müşterilerine 0 faizli kredi çekme imkanı sunuyor. Harama bulaşmak istemeyen veya faiz ödemek istemeyen kişiler için bir destek sağlıyor. Faizsiz krediler, İslam’ın esaslarına uygun bir finansal destek arayan kişiler için bir çözüm. Ve genelde müşteriler çok ilgi gösteriyor. Bu bankalar, faiz yerinde kar oranı kavramını tercih ediyor.


Türkiye Finans Bankası


Faizsiz kredi denilince akla gelen ilk bankalardan birisidir. Türkiye Finans Bankası, müşterilerine verdiği uygun hizmetler sayesinde adından sıkça bahsettiriyor. Mal ve hizmet alımını ticari şekilde gerçekleştiren Türkiye Finans, kredilerini İslam kurallarına uygun olarak düzenliyor. Türkiye Finans Bankası, sağlayacağı hiçbir finansmanı müşteriye doğrudan mevduat vererek sağlamaz. İlgili ödemeyi genellikle satıcıya yapar.


Ziraat Bankası


Tarihi Osmanlı zamanlarına dayanan Ziraat Bankası, faizsiz kredi veren bankalardan bir başkasıdır. Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla kredi kullanımlarında faiz oranını asla kullanmıyor. Son günlerde özellikle verdiği uygun kredilerle adından bahsettiren Ziraat Bankası, müşterileri için önemli bir tercihtir. Kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman Ziraat Bankası başvurunuzu inceliyor ve uygun bulması halinde onaylıyor. Size bir kar oran tablosu çıkarıyor ve siz seçiminizi yaparak faizsiz kredinizi alıyorsunuz.


Albaraka Türk


Albaraka Türk, Türkiye'nin ilk faizsiz bankası olma özelliğini taşıyor. Gerek konut finansmanı olsun, gerekse tüketici finansmanı olsun birçok kredi hizmetinde müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Herhangi bir mal satın almadan önce Albaraka Türk'e başvuruda bulunabilir ve başvurunuz onay aldığı zaman kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Albaraka Türk, hemen hemen tüm kredilerinde aynı sistemi kullanmakta olup, faizsiz kredi sunan bankalardan birisidir.Kategoriler :   EKONOMİ Etiketler : kredi çekmekfaizsiz kredi çekmeken az faiz alan bankafaizsiz kredi veren banalar Oylama :
Bu makaleye hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun!